W weekend 27-29 listopada organizujemy kolejny już nasz wyjazd do Rywałdu Królewskiego. Tym razem odbędą się tam rekolekcje, czuwanie modlitewne pod okiem naszego duszpasterza o. Tadeusza. Koszt wyjazdu to ok. 50zł. Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem 509-870-479 (Bogna) oraz adresem boginiak@poczta.onet.pl lub przemek-mlody@wp.pl (Przepraszamy za zmiany terminów- ten już jest pewny na 100% ;)

D.A. Martyria zaprasza

03.10.09
temat: Na bieżącoadmin 0

Duszpasterstwo Akademickie “Martyria” ma zaszczyt zaprosić na pierwszą w tym roku 20-stkę, czyli bardzo studencką Mszę św., już w środę, 7 października o godz. 20.00 w kaplicy kościoła Matki Boskiej Królowej Męczenników (Bydgoszcz-Fordon, ul. Bołtucia 5). Po niej będzie miało miejsce “Oblężenie grodu”, czyli spotkanie w sali duszpasterstwa przy herbatce i ciastku. Dodatkowo, przed Mszą […]

Już od najbliższego wtorku (06.10.2009)… …zapraszamy na nasze akademickie Msze i spotkania w salce. Tradycyjnie będziemy się spotykać we wtorki o godz 18:30 na Mszy św. Po Mszy zapraszamy wszystkich na spotkanie zapoznawcze, połączone z rozmowami przy kawie i herbacie. Naszym obecnym duszpasterzem akademickim jest o. Tadeusz Topolski.